Galerii: Ugalas algasid proovid lavastusega "Sorri, ei saa aidata"

Ugala teatris kohtus 11. augustil esimest korda lavastuse "Sorri, ei saa aidata" trupp ning toimus ühine näidendi lugemine. Vähem kui kahe kuu pärast ehk 2. oktoobril jõuab Soome lavastaja ja näitekirjaniku Antti Mikkola näidend Ugala teatri väikeses saalis publiku ette.

Soome lavastaja ja näitekirjaniku Antti Mikkola näidend "Sorri, ei saa aidata" räägib keskikka jõudnud mehe ummikaastatest. See on lugu kaduvast mehelikkusest, tugevast ja tahtejõulisest naiselikkusest, isekusest ja andestamise raskusest, millesse on põimitud vabastavat nalja ja huumorit.

"Üks mu sõber ütleb ikka, et "mehed ei lobise". Üldiselt on jah nii, et ega mehed oma asjust just eriti ei räägi. Sellest, mis hingel. Mis ei meeldi või haiget teeb. Nendest asjadest ei räägita sageli isegi oma naisega. Harva, kui on mõni sõber, kellele paotada oma südame ust. Nii jääb palju enda sisse ja koguneb tasahilju. Ega see hea ei ole. Selles näidendis on inimesed, kes on omadega puntras, aga oma pusimistes on nad kõrvaltvaatajale ikka päris naljakad. Aga kellega oma muredest siis rääkida? Vennaga? Emaga? Naisega? Keegi nagu eriti ei mõista. Äkki publikuga, ehk saate teie aidata? See mees igatahes proovib," tutvustas lavastaja Tanel Ingi.

"Sorri, ei saa aidata" etenduse lavastab Tanel Ingi ning peaosas on esimest korda külalisnäitlejana Ugala lavastuses kaasa tegev Ott Sepp. Teistes osades on Tarvo Vridolin, Kadri Lepp ja Terje Pennie. Lavastuse kunstnik on Jaanus Laagriküll.

Toimetaja: Laura Pärnpuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: