elektron.live alustab eksperimentaalse programmiga "fruitful misunderstandings"

15. septembril alustab elektron.live kuni aasta lõpuni kestva programmiga "fruitful misunderstandings", mille käigus hakkavad toimuma kunstnike ja teadlaste vestlused, töötoad ja eksperimendid nii füüsilises kui virtuaalses keskkonnas.

Programm on suunatud näitlejatele, lavastajatele, neuroteadlastele, sotsioloogidele, visuaal- ja helikunstnikele ning kõigile, keda huvitab kunsti ja teaduse lõimumine. Kuraator Bohdana Korohod on programmi omal alal tunnustust kogunud professionaalid. Septembris jagavad oma kogemusi Hybrid Plattform (Berliin), Daniel Wetzel (Rimini Protokoll, Berliin) ning Stacey Sacks (Stockholm) ja Armando Rotondi (Barcelona).

Selleks, et kõik töötoad ja eksperimendid tehtud saaksid, on eˉlektron koostanud kasutusjuhendi voogedastuse praktiliseks mõistmiseks. "Kuna üha rohkem inimesi soovib oma etendusi, töötube ja vestlusringe striimida olenemata tehnilistest teadmistest ja kogemustest, tegi elektron.live kastusjuhendi, mis saab kättesaadavaks elektron.art lehel," ütles Viljandi Kultuuriakadeemia Etenduskunstide osakonna juhataja ja eˉlektroni üks eestvedaja Taavet Jansen. 

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: