Pildid: Karl Koppelmaa alustas Rakvere teatris proove lavastusega "Katk.Est.Used."

Lavastaja Karl Koppelmaa alustas 5. jaanuaril Rakvere teatris proove eluliste vooruste ja probleemidega Eesti perekonna looga "Katk.Est.Used.".

Loo pealkirjas on Karl Koppelmaa sõnul taotluslik kahetimõistetavus. "Ühtpidi võib rääkida katkestustest põhiliselt selles kontekstis, mida Nõukogude Liit eesti kultuuriga tegi," selgitas ta ja lisas, et teistpidi räägib "Katk.Est.Used." perekonnast, milles üks tegelane satub uurima konstellatsiooniteraapiat. "Miks mina olen selline nagu mina olen – ema-isa pärast, aga nemad on sellised oma ema-isa pärast, nemad on oma ema-isa pärast ning paljude Eesti suguvõsade puhul me jõuame välja Põhjasõja ja katkuni, kuid kas katk jõuab sama ahelat pidi välja ka meieni?" 

Lavastuses mängivad Liisa Aibel, Grete Jürgenson, Jaune Kimmel, Peeter Rästas, Elar Vahter, Silja Miks ja Imre Õunapuu. "Katk.est.Used" esietendub Rakvere teatris märtsis.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: