Kultuuripunkt | Loodusfotograaf Leo Arneki fotonäitus Võrtsjärve vabaõhumuuseumis

Loodetavasti pole kultuuriasutuste avanemine enam kaugel, kuid senikaua jätkame "Kultuuripunktiga" ja kaardistame võimalusi nautida kultuuri kevadise värske õhu käes. Nädalavahetuse eel soovitame minna Mulgimaale ja leida Võrtsjärve vabaõhumuuseumis üles loodusfotograaf Leo Arneki fotonäitus.

Mulgimaal, Oiu sadamas ootab külastajaid Võrtsjärve vabaõhumuuseum, kus on väljas loodusfotograaf Leo Arneki fotonäitus. Enamik Arneki fotosid ongi tehtud vabaõhumuuseumi lähiümbruses. Püsinäitus asub ligi poole kilomeetri pikkuse matkaraja alguses, mille jooksul saab lisaks fotodele nautida ka lummavaid järvevaateid. Fotode kõrval leiab ka infotahvlid, mis kõnelevad Võrtsjärvest ning Oiu küla ajaloost ja tänapäevast.

Mulgimaa on Eesti üks tugevaima identiteedi ja kultuuriga piirkondi, mis eristub imepärase looduse poolest. Kelle jaoks Mulgimaa veel avastamata pärl on, võib sammud kindlasti sinnapoole seada. Ilmad lähevad aina soojemaks, nii et miks mitte siduda pikem jalutuskäik fotonäitusega kevadise päikese all!

Toimetaja: Kaisa Potisepp

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: