X

Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

Endla teatri juhina jätkab Roland Leesment

Roland Leesment
Roland Leesment Autor/allikas: Haide Rannakivi

Seoses juhatuse liikme lepingu lõppemisega kuulutas SA Endla Teater septembris välja konkursi teatrijuhi ametikohale. Teatri nõukogu valis kahe kandidaadi seast teatrijuhiks taas Roland Leesmendi, kes alustab veebruaris oma neljandat ametiaega, mis kestab viis aastat.

Nõukogu esimehe Reelika Väljaru sõnul sai lisaks veenvale visioonile valiku juures otsustavaks Leesmenti plaan luua mitmekülgse repertuaariga nähtav ja avatud teater. Samuti peeti oluliseks Leesmenti pikaajalist vilumust ja kogemusi, mis on teatrit keerukamatel aegadel nutika eelarvejuhtimisega pinnal hoidnud ning rohkearvulist kollektiivi igapäevatöös toetanud.

"Endla on Rolandi teadlikul juhtimisel tulnud muljetavaldavalt jõudsalt ning järjekindlalt välja vahepealsest keerulisest olukorrast. Publik on meie teatri väga hästi taas üles leidnud. Nõukogu tunnustab väga nii teatrijuhi ka kui kogu teatrirahva suutlikkust tuua teater välja majanduskriisist," kommenteers Väljaaru.

Toimetaja: Karmen Rebane

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: