Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Kirjastus ;paranoia esitleb nii-öelda postkaardikomplekti

“Nimetuse võimalikkusest: post-Kaardil”
“Nimetuse võimalikkusest: post-Kaardil” Autor/allikas: ;paranoia

Täna esitleb kirjastus ;paranoia oma kahekümnendat toodet, Henri Hüti ja Evelyn Raudsepa "Nimetuse võimalikkusest: post-Kaardil".

"Väliselt on tegu postkaardikomplektiga, mis sisaldab kümmet kvaliteetses offset-trükist ning regulaarmõõtmetes postkaarti," teatab kirjastus.

Postkaardid on asetatud vutlarisse. Väljastpoolt näeb kogu toode välja puhas ja valge. Iga postkaart koosneb kahest küljest. Esiküljel on foto, mis kujutab mitte-kohta või kaardistamata paika. Tagumine külg ehk kirjutamise külg on võrdlemisi minimaalne. Seal on koht postmargi jaoks, jooned ning võimalikult vähe infot.

"Vutlari siseküljelt leiate vaevata sinna trükitud manuaalse juhendi," õpetab ;paranoia. "Postkaardi saajale saab osaks rännak nimetusse, mis paneb ta sügavalt mõtlema olukorra üle, kus silt lõpetab ühe linna, alustamata järgmist."

Tegu on erakordselt limiteeritud tiraažiga, komplekti on trükitud ainult sada eksemplari. Seega vastab see kirjastuse hinnangul ka kõige nõudlikuma trükitud ainese kollektsioneerija vajadustele.

Trükist esitletakse täna kell 23 Tallinnas Sõltumatu Tantsu Laval Telliskivi 60a.

NŪFORM III

teatriruumi ja teknomuusika sümbioos

performatiivselt sisustatud aktsioonid: Alan Proosa, Henri Hütt ja Evelyn Raudsepp

muusika: Barthol Lo Mejor, Ratkiller

plaadimängijad: Taavi Luisk

visuaalid: Spectromatic Visuals

Toimetaja: Valner Valme

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: