Akadeemiline Raamatukogu tunnustas silmapaistvaid kolleege ({{commentsTotal}})

Harry Liivranda õnnitleb TLÜ Akadeemilise Raamatukogu direktor Andres Kollist.
Harry Liivranda õnnitleb TLÜ Akadeemilise Raamatukogu direktor Andres Kollist. Autor/allikas: Rene Haljasmäe

TLÜ Akadeemiline Raamatukogu tunnustas traditsiooniliselt eelmise aasta
silmapaistvamaid kolleege.

Aasta tegijaiks nimetati teaduse- ja kommunikatsiooni peaspetsialist Harry Liivrand raamatukogu tavapärase kuvandi rikastamise ning professionaalse näitusetegevuse käivitamise eest, baltika ja vanaraamatute säilitamise osakonna köitja Ene Tammer professionaalse ning kiire töö eest, erialainfo ja komplekteerimise osakonna peaspetsialist Elo Lindström heade tulemuste eest
säilituseksemplaride vastuvõtmise korraldamisel ja mahukas komplekteerimistöös, IT teenistuse peaspetsialist Raino Orav tulemusrikka töö ja kolleegidesse positiivse abivalmidusega suhtumise eest, haldusteenistuse tehnik Oleg Karoman kiire ja tulemusliku töö eest.

Parim uustulnuk oli kantselei asjaajamisjuht-juhiabi Aire Seppam oma töökuse ning meeskonda kiirelt sulandumise eest. Raamatukogu silmapaistva esindamise eest ülikoolis said tunnustatud õpikeskuse teenindajad ja referendid aasta meeskonna tiitliga.

Aasta arendajaks oli IT teenistuse infosüsteemide peaspetsialist Riina Felding, kelle edukas töö KRASi käivitamisel võimaldab lugejatel lugejaks registreeruda veebi kaudu. Parima teenindaja tiitli sai teenindusosakonna saalivanem Mari-Liis Reemet oskuslikult ning tulemuslikult jagatud RVLi ja lugemissaali töö eest.

Toimetaja: Valner ValmeHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: