Von Krahlis alustab uus loengusari "Elu pärast Googlet"

Loengusari
Loengusari "Elu pärast Googlet" Autor/allikas: ERR

Von Krahli Teatri, Vikerraadio ja Eesti Teaduste Akadeemia koostöös toimuva loengusarja "Elu pärast Googlet" läbiv peateema ja eesmärk on süviti mõtestada elu Eestis ja maailmas 25 aasta pärast.

Loengute teemade ring liigub sellistes valdkondades ja mõistetes nagu demokraatia, IT, AI ja transhumanism, kosmos, energia, raha, elu, surm, füüsika, bioloogia ja biotehnoloogia, ressursid, meditsiin, haridus, rahvastik, religioon, töö, tervis, loodus ja keskkond, globaalne ja lokaalne vaade.

Loengutel esinevad Kaupo Vipp, Asse Sauga, Mart Noorma, Rea Raus, Ringo Ringvee, Kristjan Port, Saale Kareda, Sten Tamkivi, Mihkel Kangur, Jaan Aru, Jaak Vilo ja Oliver Laas.

Loengud on eelregistreerunud kuulajatele tasuta. Esimesed loengud toimuvad Von Krahlis 4. kuni 6. septembrini algusega kell 18.00. Huvipakkuvale loengule saavad huvilised registreeruda siin.

Loengusarjast "Elu pärast Googlet" sünnib ka raadiosaatesari – toetudes loengutel kõneldule jõuab tänavu septembrist kuni detsembrini Vikerraadio kuulajateni 12 saadet nimega "Raadio JAIK". Saates analüüsivad erinevad stuudiokülalised loengutel kuuldut, millele lisanduvad katked salvestatud loengumaterjalist, kommentaarid asjatundjatelt, vastulaused, teemakohased lisaintervjuud ja seonduv helimaterjal arhiividest. Lisaks huvitava ja hariva info ning võimalike tulevikuvisioonide vahendamisele on saatesarja "Raadio JAIK" eesmärk luua omaette audiokunstiteos. Esimene saade on Vikerraadios eetris laupäeval, 29. septembril kell 17.05.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: