Von Krahl toob vaatajate ette teatri seni suurima lavastuse "JAIK"

5. septembril esietendub Von Krahli teatris eepos "JAIK", mille on lavastanud Peeter Jalakas. Suurteoses astub lavale pea 20 näitlejat ning episoodilistes rollides on kaasatud veel kümneid inimesi.

Sünopsis:

Vabanedes iseendaga piirnemise kohustusest ja oma "minaduse" diktatuurist, avaneb Sulle uus maailm lugematuteks võimalusteks olla elus. JAIKis elame kõiki võimalikke elusid!

Lubades sünesteetilisele kehaülesele meediaplatvormile JAIK ligipääsu oma digitaliseeritud karakteriomadustele, iseloomu eripäradele, harjumustele ja fantaasiatele, saad elada ka neid elusid, mis on võimatud.

Autor ja lavastaja on Peeter Jalakas, operaator Erik Põllumaa, kunstnik Kristel Saan, kostüümikunstnik Kärt Ojavee, stsenarist Eero Epner, Peeter Jalakas, Juhan Raud, Taavi Eelmaa, Peeter Laurits,  Laura Raud, Tarmo Jüristo, muusika Holy Motors, Hendrik Kaljujärv ja Mart Soo, Jürgen Reismaa.

Näitlejatena astuvad lavastuses "JAIK" vaatajate ette Mari Abel, Jim Ashilevi, Taavi Eelmaa, Peeter Jalakas, Ingmar Jõela, Kait Kall, Ott Kartau, Mart Koldits, Erki Laur, Liis Lindmaa, Riina Maidre, Tõnis Niinemets, Steffi Pähn, Ivo Reinok, Raivo E. Tamm, Tiina Tauraite, Liina Vahtrik ja Juhan Ulfsak.

Eepose "JAIK" juhatas sisse Vikerraadios kõlanud saatesari "Raadio JAIK", milles avati tulevikuvisioone. Värske lavastus kestab 5 tundi ning on kolme vaheajaga, etendused toimuvad septembri ja oktoobris.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: