Muttika uuris, kui suured sotsiaalmeedia kasutajad "Jaiki" osatäitjad ise on

Von Krahli teatris esietendus neljapäeval lavastaja Peeter Jalaka autoriteos "JAIK", mis on teatri ajaloo mahukaim teos ja võtab ette sotsiaalmeediast ja tehnoloogiast üleküllastunud tuleviku 25 aasta pärast. Jüri Muttika uuris, kui palju lavastuse näitlejad ise sotsiaalmeediat kasutavad.

"JAIK-i" lavastaja Peeter Jalakas tõdes, et kui praegu Von Krahli baaris ringi vaadata, siis on päriselt teistmoodi see, et inimesed istuvad küürakil asendis. "Samad inimesed, põhimõtteliselt riides ka nii nagu nad oleks võinud ka siis olla. Aga vot niisuguses asendis. Aga miks? Kui sa tausta ei tea, on raske ette kujutada."

"Ma panen tähele, et oht on, et libisen järjest enam. Järjest enam kisub see internet mind enda sisse, et ma unustan ära, kuidas täitsa tavaliselt olla. Ma näpin oma telefoni, istun kodus lauaarvuti taha ja vaatan ilusaid pilte ja loen uudiseid ning tekstilõike ja siis vaatan, et olen tund aega niimoodi istunud. Hästi ahtakeseks kipub see maailm jääma," tunnistas Berta osatäitja Mari Abel.

Andrea osatäitja Liina Vahtrik märkis, et tal Facebooki konto on, aga ei jõua sinna väga tihti. "Nii palju muud on tegemist."

Toomase osatäitja Raivo E. Tamm ütles, et ta ei kasuta Facebooki ega teisi sarnaseid platvorme. "Mul on nüüd olemas Facebooki leht, aga ise seda ei oska kasutada. Oskan ainult vaadata."

Filippi osatäitja Taavi Eelmaa sotsiaalmeediat samuti ei kasuta. "Ma jään sellele alla. See on liiga tugev."

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: