Ugala kunstiline juht Ott Aardam: käivad juba ettevalmistused juubelihooajaks

"Terevisioonis" tutvustasid Ugala teatri uut hooaega teatri kunstiline juht Ott Aardam ja näitleja Laura Kalle.

Ugala teatri kunstiline juht Ott Aardam selgitas "Terevisioonis", et nad on oma värskele 99. hooajale pannud külge tingliku sildi "Näoga inimese poole". "Kui vaadata meie selle hooaja uuslavastusi, siis nad peaaegu kõik tegelevad suurte oluliste probleemidega, mis on inimesele eluspüsimiseks tähtsad."

"See ei tähenda seda, et meil oleksid kõik väga tõsised lood, sest isegi kui on mõni kergem ja humoorikam lugu, siis on ikkagi hea, kui ka sealt jookseb läbi midagi sellist, mida annab kõrva taha panna," mainis Aardam.

Tema sõnul käivad juba ka ettevalmistused järgmisel aasta juubelihooajaks. "Teater on nagu üks suur laev, et seda juhtida ja kuskile pöörata, läheb päris palju aega," ütles ta ja tõi välja, et 100. hooaja avalavastuse taga seisab Mingo Rajandi.

Näitleja Laura Kalle ütles, et Ugala renoveeritud majas on väga palju avarust ja valgust, tänu millele saavad inimesed maja peal ka palju rohkem kokku.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: "Terevisioon"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: