Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

NUKU teater otsib avaliku konkursiga juhatuse liiget

{{1542870000000 | amCalendar}}
Teatrinukud NUKU muuseumis Tallinnas
Teatrinukud NUKU muuseumis Tallinnas Autor/allikas: Martin Dremljuga / ERR

NUKU teater otsib avaliku konkursiga juhatuse liiget. Sihtasutuse juhatus on üheliikmeline, praegu on sellel kohal on Joonas Tartu, kes kandideerib ka uueks ametiajaks.

"Palju on juba tehtud, aga tahame meeskonnaga veel edasi tegutseda. Olen oma tööga rahul ja tahan jätkata," ütles Joonas Tartu ERR-ile. Tema võimalikke konkurente ei soovinud Tartu nimetada. "Ma ei lihtsalt ei tea seda, kes võiksid veel kandideerida."

Sihtasutuse NUKU juhatuse liige vastutav riigi asutatud sihtasutusena töötava teatri igapäevase juhtimise ja arendamise eest, lähtudes teatri kunstilistest ja majanduslikest eesmärkidest, seisab neljapäeval avaldatud konkursikuulutuses.

Lisatud on, et olulisimaks ülesandeks on teatri ja majandustegevuse lühi- ja pikaajaline planeerimine ning rakendamine viisil, mis tagaks teatri kavandatud loominguliste tegevuste elluviimise kvaliteetsele tasandile. 

Kandideerimise eelduseks on riiklikult tunnustatud kõrgharidus, Eesti kultuurivaldkonna ja teatrielu väga hea tundmine, inimeste ja protsesside juhtimise kogemus, inglise keele oskus, hea suhtlemis- ja väljendusoskus ning tugev algatus- ja analüüsivõime. 

Ametikohale kandideerijal palutakse esitada kirjalik avaldus, samuti haridust tõendava dokumendi koopia ja kahe lehekülje pikkune kirjalik visioon NUKU teatri tulevikust. 

Avalduste laekumise tähtaeg on 14. detsember, tööle asumise aeg tuleva aasta aprill. 

Toimetaja: Indrek Kuus

Allikas: BNS-ERR

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: