Kadri Rämmeld astub lavale ilma päheõpitud tekstita

Kadri Adamson
Kadri Adamson Autor/allikas: Teater Endla

Improteater IMPEERIUM kutsub endaga etendusi mängima tuntud Eesti näitlejaid ja sel kevadel on IMPEERIUMi väljakutse vastu võtnud Kadri Rämmeld.

Kadri ise kirjeldas improteatri kogemust kui benji-hüpet. "Ootan improteatri etendusi põnevuse ja ka ärevusega, saab olema enese proovilepanek ja väljakutse, nagu öeldakse. Minna publiku ette ilma igasuguse tekstita, sõltuda täielikult publiku n-ö headusest ja kaasatulemisest – tundub nagu benji-hüpe. Kindel on vaid see, et püsitrupp külalist hätta ei jäta."

"Improteater IMPEERIUM laval koos Kadri Rämmeldiga" etendub veel 10. märtsil Tartus, Karlova Teatris ja 15. märtsil Nõmmel, Von Glehni Teatris. 

IMPEERIUM on tuntud Eesti näitlejaid etendustesse kaasanud juba neljal sügis- ja kevadhooajal. Eesmärk on peale publiku rõõmustamise koolitada näitlejaid improteatri valdkonnas, õpetada neile erinevaid tehnikaid ning võtteid. Kokku on Improteater IMPEERIUM teinud koostööd juba üle kahekümne näitlejaga, nendehulgas Argo Aadli, Ott Seppa, Inga Lunge, Ivo Reinoki, Saara Kadaku, Indrek Ojari,  Elina Reinoldi jpt.  Näitlejad on kogemust kiitnud ja leidnud improteatris endale paraja väljakutse. 

Improteater IMPEERIUMi liikmed on kutselised näitlejad, kes lisaks IMPEERIUMile kuuluvad teiste Eesti teatrite draamatruppidesse või tegutsevad vabakutselistena erinevates teatri-, tele- ja filmiprojektides. Peale näitlejate on IMPEERIUMis ka muusikud ja valguskunstnikud, kes aitavad levitada improarmastust Eestis.

Improteater IMPEERIUM. Autor: pressimaterjalid

Truppi kuuluvad näitlejad Merilin Kirbits, Kati Ong, Mairi Tikerpalu, Maarika Mesipuu-Veebel, Tarvo Krall, Rauno Kaibiainen, Erki Aule, Maarius Pärn; muusikud Tarvo Krall, Ragnar Toompuu, Madis Kreevan, Madis Jürgens; valgustajad: Mario Saarik, Aleksander Sprohgis, Aleksander Bachmann ja projektijuht Martha Liise Kapsta.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: