"Silt viltu" 3: Steven-Hristo Evestus Postimehe muutumisest, "Savisaare protsessist" ja Eesti oligarhidest

Foto: Aleksander Kelpman

"Kultuuriportaali saate "Silt viltu" kolmandal salvestusel rääkisid Steven-Hristo Evestus ja Meelis Oidsalu muuhulgas sellest, mis Evestusel Vabal Laval tegemata jäi ning kas Teatriliidu juhatuse liikmel on õigus, kui ta alternatiivteatri armastajaid friikideks nimetab.

Juttu tuleb ka sellest, mida arvata Vilja Kiisleri intervjueerimisstiilist ja tema ning Ahto Lobjakase lahkumistest; kuidas mõjus eruprokuröri psüühele Todd Phillipsi vägivallale õhutav "Jokker"; kas meie arvamusruum on lagunemas ja kuidas sinna panustab Postimehe muutumine; kas Eestis on oligarhe; mis põhjusel prokurör Evestus jälgis Tallinna Televisioonis linastunud telesarja "Savisaare protsess"; kas kliimaeesmärkide täitmiseks peaks muutma ka kultuuritarbimise harjumusi jm.

Saade sai jälle kolmetunnine, nii et ostke kõrvaklapid. Kõrvaklapipoes võite kasutada allahindluskoodi "Silt viltu!". Kood kehtib ainult juhul, kui neid kaht sõna valjult tervituse asemel müüjale hüüda. Seejärel vaadata, mis saab.

Saade on allalaetav siit.

Toimetaja: Valner Valme

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: