Linnamuuseumi töötajad kohtusid suhete parandamiseks linnapea Mihhail Kõlvartiga

Linnamuuseumi töötajad kohtusid linnapea Mihhail Kõlvartiga, et arutada tekkinud pingelist olukorda, mis valitseb pärast muuseumi direktori Triin Siineri ootamatut vallandamist.

Mõlemad pooled leidsid, et toimunut tuleb veelkord analüüsida ning kindlasti on vaja parandada suhtlemist muuseumi ning Tallinna kultuuriameti vahel, vahendas "Aktuaalne kaamera".

"Selline suur koosolek on vajalik viis asju arutada, aga me peame istuma laua taga, kus oleksid linnavalitsuse esindajad, ameti esindja ja töötajad ja veelkord analüüsima tekkinud olukorda ja konkreetseid fakte, sealhulgas etteheited. Ja lähtuvalt sellest peame arutama, kuidas parandada koostööd asutuse ja ameti vahel ja kuidas tagada konstruktiivset kommunikatsiooni," ütles Kõlvart.

Tallinna Linnamuuseumi kommunikatsioonispetsialist Eve Veigel kinnitas, et parem kommunikatsioon, suhtlus ja selgem läbipaistvam asjaajamine linnaga on peamised eesmärgid, mida saavutada loodetakse.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: