Bert On Beats avaldas uue albumi "Nine"

Bert on Beats
Bert on Beats Autor/allikas: Peeter Viisimaa

Eesti muusikaauhindade galal aasta elektroonikaalbumi tiitliga pärjatud Bert Prikenfeld, artistinimega Bert On Beats avaldas uue albumi "Nine". Värskel albumil keskendus muusik modulaar-süntesaatoritele.

Albumi inspiratsiooniks ja mõjutajateks on olnud tume kinematograafiline ambient-muusika, transhumanismist nõretav, kübermärg sci-fi maailm; techno, kõikvõimalikud muusikamasinad ja modulaar-süntesaatorid ühelt poolt ning loodushääled, linna helifoonid ja müra teisel pool. Lisaks elektroonikale kuuleb plaadil ka Aasias Golden Triangle piirkonnas salvestatud loodushääli, Tokyo Shibuya kvartali hommikuste prügiautode masinlikku toimetamist ning Kakumäe ranna vaikust. 

"Masinate ja loodusega kahekõnes avastan ennast ikka ja jälle uuesti," kinnitas Prikenfeld ja lisas, et tal tekib isegi tunne, justkui oleks ta ühendusjuhe selles modulaar-süntesaatorite juhmejadas. "Seal kaob aeg ja peab talletama iga efemeerse ning kordumatu hetke sellest voolujadast, olles vahel mõjutatud rohkem masinatest ja vahel loodusest." 

Albumil "Nine" teevad lisaks Bert Prikenfeldile kaasa ka Meri, GogDog ning Lauri Dag-Tüür.

Kuula albumit "Nine":

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: