Carolina Pihelgas avaldas romaani "Vaadates ööd"

Carolina Pihelgas
Carolina Pihelgas Autor/allikas: Maike Tubin

Kirjastus Kaksikhammas andis välja Carolina Pihelga debüütromaani "Vaadates ööd". Teose kujundas Maris Kaskmann, toimetas Leena Tomasberg.

Carolina Pihelga romaan "Vaadates ööd" räägib mäletamisest, kadunud ruumidest, tuhmunud ajast ja vaikivast vägivallast. Ema palub tütrelt abi oma päritolu väljaselgitamisel ning tütar on nõus teda aitama, kuigi tema enda lapsepõlv oli kõike muud kui lihtne ja turvaline. Romaan viib kaasajast 1940ndate Venemaani, Harku töökolooniast rahuliku Nõmme äärelinnani. Kuidas otsa vaadata kõigele sellele, mida tegelikult näha ei tahaks, sellele, mida oled lootnud unustada?

Carolina Pihelgas on avaldanud kuus luulekogu, tema proosaluulekogu "Valgus kivi sees" pälvis 2020. aastal Kultuurkapitali kirjanduse sihtkapitali preemia. "Vaadates ööd" on tema esimene romaan.

Raamatut esitletakse 8. novembril kell 18 Tartu tähetornis, kus autoriga vestleb Mart Velsker ning 11. novembril raamatupoes Puänt, kus autoriga vestleb Sveta Grigorjeva.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: