Sõltumatu Tantsu Laval esitletakse värsket tantsukunsti

Sõltumatu Tantsu Laval esitletakse värsket tantsukunsti
Sõltumatu Tantsu Laval esitletakse värsket tantsukunsti Autor/allikas: Kris Moor

5. aprillil toimub Sõltumatu Tantsu Laval tantsukunsti ettenäitamiste õhtu Greenfield, kus aktiivses loomeprotsessis tantsukunstnikud kergitavad saladuseloori oma loomingult.

Greenfield on avatud platvorm tantsukunstnikele, kes soovivad tuua publiku ette oma valmimisjärgus loomingu, millest võib välja kujuneda järgmine täismäng.

Tänavusel Greenfieldil osaleb nii kohalikke kui ka välismaa taustaga tantsukunstnikke. Teemad varieeruvad eksistentsi haprusesest meeleliste liikumisteni. Lavale astuvad peamiselt uue põlvkonna tantsukunstnikud, kes on parasjagu aktiivses loomeprotsessis.

Ürituse eesmärk on tuua esile Eesti tantsumaastiku elujõulisus ja mitmekesisus, näidates nii soolosid kui grupitöid 12 esinevalt tantsukunsti koosluselt. Seekord astuvad Greenfieldil üles ETA Kompanii X Külli Roosna ja Kenneth Flak, Valeria Januškevitš, Karmen Teesi Pregel ja Carolyn Veensalu, Sanghoon Lee, Angel Casal ja Rodrigo Chavero, Merilin Kruberg ja Sofia Kruusamägi, Collective of Ivory, Dreamland, Karin Aarelaid, Herta Soro, Laura Lisette Lepvalts, Berta Parv ja Ere Kama, Mark Nathan Monak, Muss ja Suss, Roosimari Kruus, Astrid Ulpus ja Saara Lotta Krusell.

Greenfield algab 5. aprillil kell 19 Sõltumatu Tantsu Laval.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: