Video: Flo Kasearu majamuuseumi kümnenda sünnipäeva vestlusring

Flo Kasearu majamuuseum tähistab kümnendat sünnipäeva ning sel puhul toimus vestlusring, mida sai otseülekandes jälgida ka ERR-i kultuuriportaalist.

Vestlusringis arutasid Anders Härm, Liisa Kaljula, Jan Kaus ja Urmas Lüüs, kuidas on see majamuuseumi žest ajale vastu pidanud, kuidas on muutunud kunstielu selle kümne aastaga ning kuidas need muutused Flo Kasearu majamuuseumi on mõjutanud. Lisaks küsiti, mida ikkagi peetakse silmas selle "muuseumi" all ja millega siin mäng käib, et kas ei peaks seda ehk siis veel rohkem "muuseumilikuks" arendama, mida oleks sellega võita ja mida kaotada? Ning mida soovida Flo Kasearu majamuuseumile edaspidiseks? Edu? Rohkem jaksu? Palju raha? Hästi palju külalisi? Riukalikust?

Flo Kasearu majamuuseum on kunstniku kodus avatud kunstiprojekt, kus on juba kümne aasta jooksul saanud näha Kasearu värsket loomingut. Majamuuseum asub Tallinnas Pelgulinnas aadressil Pebre 8.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: