Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Mis toimub? Kaur Kender: midagi toimub veel, aga sellest ei saa rääkida, sest see on päriselt ohtlik ja huvitav

Kaur Kender
Kaur Kender Autor/allikas: Ülo Josing/ERR

Seekord vastas küsimusele kirjanik Kaur Kender.

"Ärkasin. Eile öösel oli Beebilõusta live Factory’s. Tegin bäkke. Factroy on jõhkralt päris klubi. Kui sinna saab inimesi käima, siis saab sellest üks paremaid räpilive’de kohti Tallinnas. Eile liiga palju inimesi ei olnud. Blõust tegi lugusid oma märtsi lõpus ilmuvalt albumilt "Resotsialiseerumine x Must lipp". Esimest korda tegi eile loo "Tsoonikooslus". See mingi mage lugu pole. Tsoonid pölevad, mendid surevad, öiglus jääb meitele.

Avasin emaili. Seal oli kiri HAPKOMAHilt. Ta luges mu romaani "Check Out" ja kirjutas sellele eessõna.

"Check Out" ilmus trükis 2002 vist. Ja nüüd ilmub tast esimene kordustrükk. Sama kõvakskeedetud ja ümberlõigatud edit, mis 2012. aasta e-raamatul. Lisaks siis HAPKOMAHi eessõna ja minu novell "Grand Theft Country: Elboonia". See pole varem trükis ilmunud. Kus on õiguskaitseorganite silmad? Miks sellised gängsta-mehed ikka veel oma jälkusi avaldavad?

"Check Out"on kindlasti raamat, mis tekitas Eestis raskete narkootikumide probleemi. Kui oleks õigel ajal reageeritud, siis ei oleks saanud midagi sellist nagu HAPKOMAH tulla. "Check Out" on raamatupoodides kunagi aprillis. Võta seda kui tasuta tara-(kan)ndi-tõrjet.

Sõitsin linna. Chillin Stjopa ja Kos’iga lasna ZanZibaris. Võtsime praepelmeene ja kalmaarirõngaid. Planeerime mingit next level sitakeeramist. Mälestame mõnuvend Stalinit, tal on täna surmaaastapäev. Tema ja Lenin ja Trotsky olid ennekõike bloggerid. Stalin on seniajani sõna nagu libliknuga. Stalin. Stalin. Ma jumaldan self righteous jobide õiglast raevu. Stalin. Stalin. Nad arvavad, et mu räpparinimi Vana Yoss on Stalinilt. Stalin. Stalin.

Novot. Ja midagi toimub veel. Aga sellest ei saa rääkida, sest see on päriselt ohtlik ja huvitav.

Peace out."

Toimetaja: Jaanika Valk

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: