Veel nädala saab hääletada kunsti tulevikutegijaid ({{contentCtrl.commentsTotal}})

{{1459321140000 | amCalendar}}
Robin Nõgisto
Robin Nõgisto "Mis, Mis, Mis" Autor/allikas: Pressimaterjalid

Tallinn Music Weeki raames toimub veebihääletus publiku lemmikute valimiseks kunstitudengite konkursil. Valikut konkursiteostest saab näha kohvikute NOP ja Wabadus seintel.

Eesti Kunstiakadeemia ning Eesti kaasaegse kunsti keskkonna NOAR koostöös korraldatud konkursi eesmärk on esitleda publikule andekaid noori kunstnikke ja nende praeguseid tegemisi. Eesmärgiks on ka publiku suurem kaasamine kunstiellu, pakkudes võimaluse tutvuda värskete tegijate meie kaasaegse kunsti maastikul.

“Noorele kaasaegsele kunstile on tänapäeval oluline olla meedia tähelepanu keskmes ning endast pidevalt märku anda. Ehk teisisõnu – on oluline olla nähtav. Seetõttu on nii kunstiakadeemiale kui ka noortele kunstnikele tähtis koostöö kunstikeskkonnaga NOAR," tõdes Eesti Kunstiakadeemia dekaan Andres Tali. "Käesolev valik noorte kunstnike teosteist on crème de la crème Eesti Kunstiakadeemia lõpetanud ja lähiajal lõpetavate noorkunstnike töödest," ütles Tali.

Konkursi võitjatele ning publikuhääletuses osalejatele on maitsvad auhinnad välja pannud TMW Maitsed programmis osalevad kohvikud ja restoranid Gloria, August, Riis, Wabadus, Manna La Roosa, NOP, Von Krahl, NOA, Tuljak ja OKO.

Konkursil osalevad:
Sten Eltermaa, Madlen Hirtentreu, Pille-Riin Jaik, Eldar Jakubov, Liisa Jugapuu, Helena Keskküla ja Art Nõukase duo, Anna Lihodedova, Anna Mari Liivrand, Mihkel Maripuu, Johanna Mudist, Alissa Nirgi, Robin Nõgisto, Alina Orav, Ann Pajuväli, Hanna Piksarv, Mark Antonius Puhkan, Kristin Reiman, Kristel Saan, Sten Saarits, Uku Sepsivart, Silvia Sosaar ja Kadi-Maarja Võsu.

Teostega saab tutvuda ning hääletuses osaleda kunstikeskkonnas NOAR perioodil 23. märts - 6. aprill 2016.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: