Kanuti Gildi SAALis esietendub Kangro, Ulfsaki ja Epneri lavastus "Workshop"

{{1517396580000 | amCalendar}}
Stseen
Stseen "Workshopist". Autor/allikas: Veiko Tubin

20. veebruaril esietendub Kanuti Gildi SAALis Mart Kangro, Juhan Ulfsaki ja Eero Epneri lavastus "Workshop". See on lavastus õppimisest ja õpetamisest, kus laval on ka Ulfsak, Kangro ja Epner ise.

Kuidas lüüa naela laua sisse. Kuidas õppida rääkima. Kuidas avada ust. Kuidas olla empaatiline. Kuidas aru saada geomeetriast ning kuidas vabaneda süütunde poolt põhjustatud kannatustest. Õpetamine on miski, mis saab alguse juba embrüos ning jätkub kuni aastakümneid hetkeni, mil inimesed molekulid lagunevad olematusse. Inimeseks ei sünnita, inimeseks õpitakse. Õpitakse, kuidas teha nii, et ebamäärasest bioloogilisest rakukogumist saab inimene. Vundamendi valamine. Vannitoa puhastamine nii, et kuhugi ei jääks inetuid plekke. Hammaste pesemine õige nurga all. Armastuse väljendamine. Õige hingamine sünnitamisel ja väärikuse säilitamine suremisel. Kas sa teadsid, et..?

Esietendus toimub 20. veebruaril kell 19.30, järgmised etendused 21. veebruaril, 29. ja 30. märtsil ning 2., 3. ja 4. aprillil kell 19.30 Kanuti Gildi SAALis. Etendusele 21. veebruaril järgneb vestlus kunstnikega. 

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: