Meelis Oidsalu pikk intervjuu

Sven Grünberg: kõik halb siin maailmas tuleb rumalusest

15.05.22 MEELIS OIDSALU PIKK INTERVJUU ... Sven Grünberg tõdes pikas intervjuus Meelis Oidsalule, et inimene on kohustatud ennast arendama, sest kõik halb siin maailmas tuleb lõppkokkuvõttes rumalusest. Ta märkis ka, et mehiseid mehi on Euroopa kultuuriruumis viimastel aegadel kuidagi alla surutud ja praegu olevat moes see, et mehed on nutused, liigpehmod ja lödid – tema hinnangul puudub kahe vahel arukas tasakaal.

Marju Himma: veerand ajakirjanikest kasutab mitteteadvustatud enesetsensuuri

23.04.22 MEELIS OIDSALU PIKK INTERVJUU ... Ajakirjandusuurija Marju Himma ütles Meelis Oidsalule antud intervjuus, et Eesti veebiajakirjanikel on rohkem oskusi kui nende töös tegelikult ära kasutatakse.

Kristina Norman: inimesi ei tohi ühiskonnast välja lülitada, kuna nad tahavad uskuda midagi muud

09.04.22 MEELIS OIDSALU PIKK INTERVJUU ... Eesti-vene päritolu kaasaegne kunstnik ja kunstipedagoog Kristina Norman tunnistas Ukraina sõja valguses Meelis Oidsalule antud intervjuus, et vahet pole, mis on meil elavate inimeste emakeel, olulisem on omada ühiseid väärtusi, neid koos luua ja võimaldada väljendada ka eri meelt. Inimesi ei tohi ühiskonnast välja lülitada seetõttu, et nad tahavad uskuda midagi muud.

Lavly Perling: korruptsioon on nagu vähkkasvaja, mis muudkui areneb

26.03.22 MEELIS OIDSALU PIKK INTERVJUU ... Eesti jurist ja märtsi algul erakonnast Isamaa välja heidetud Lavly Perling ütles Meelis Oidsalule antud intervjuus, et hetkel ei ole ta MTÜ Parempoolsed juhatuses, kuid kui neist kasvab välja erakond, siis hakkavad nad täpsemalt tegelema juhtide küsimusega.

Viktoria Ladõnskaja-Kubits: järgmistel valimistel ma ei kandideeri

12.03.22 MEELIS OIDSALU PIKK INTERVJUU ... Erakonna Isamaa liige Viktoria Ladõnskaja-Kubits kinnitas Meelis Oidsalule antud intervjuus, et järgmistel valimistel ta kandideerida ei kavatse ning mõtleb selles valguses tihti küsimusele, mida ta nende aastate jooksul poliitikas ära tegi.

Riina Sikkut: meil on ühiskonnas kriis kriisi otsa, aga puudub ühine eesmärk

12.02.22 MEELIS OIDSALU PIKK INTERVJUU ... Riigikogu liige Riina Sikkut ütles Meelis Oidsalule antud intervjuus, et vaatamata sellele, et Eesti ühiskond ei saa lubada endale lõhenemist ega eri suundades jooksmist ning ühiskonda tabab kriis kriisi otsa, siis oluline ühine ja siduv eesmärk praegu puudub.

Karu: riigikogu erakondadest suudab EKRE kõige kiiremini oma karva vahetada

28.01.22 MEELIS OIDSALU PIKK INTERVJUU ... Endine väliskaubandus- ja infotehnoloogiaminister ning ettevõtja Kaimar Karu ütles Meelis Oidsalule antud intervjuus, et EKRE osutab küll valukohale või murele, mis inimestel, organisatsioonidel või ühiskonnal tervikuna on, aga ei paku enamjaolt välja realistlikke lahendusi.

Kallas: ootan kriiside leevenemist, et saaks valitsemisega tegeleda

15.01.22 MEELIS OIDSALU PIKK INTERVJUU ... Jaanuarist alustab Meelis Oidsalu kultuuriportaalis pikkade intervjuudega, milles ta heidab kaks korda kuus pilgu kultuurivaldkonna kardinate taha ja püüab mõista, mis päriselt toimub. Avaintervjuuks istus Oidsalu maha koos peaminister Kaja Kallasega, et rääkida valitsuskultuurist, aga ka erinevatest kriisidest, Sanna Marinist ja Tiit Ojasoo lavastusest "Savisaar".

klassikaraadio

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: