Kultuuriportaali koroonaleevendus | Marta Pulga lühifilm "Omad"

Seekordse koroonaleevenduse toome välja ühe kodumaise lühifilmi, mida on võimalik veebist ka tasuta vaadata. Marta Pulga "Omad" linastus 2018. aastal ka filmikassetis "Värske veri".

Sünopsis:

Muutuvas maailmas, uue ja vana vahel, pillab vana mees võõrale naisele süütu nalja. Sellest vallanduv laviin mässib endasse kõik ümbritseva ning tõestab, et väärtuste muutlikkuse turmtules ei saa keegi end lõpuni turvaliselt tunda.

Filmi vahendab ka Uue Laine salajane filmiklubi, kes kirjeldavad Marta Pulga 2018. aasta filmi kui lühikest lugu süütust naljast, mis vallandab laviini, kus süütutest saavad süüdistajad ning pahadest saavad kangelased. Samuti on filmi võimalik vaadata veebiplatvormil Estonian Shorts.

Filmis "Omad" mängivad Tiina Tauraite (Kadri), Tiit Lilleorg (Leo), Rea Lest (Grete), Sten Karpov (Jürgen) ja Viktor Marvin (Aleks). Režissöör-stsenarist on Marta Pulk, operaator Sten-Johan Lill, kunstnik Kamilla Kase, helilooja Konstantin Tsõbulevski.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: