Galerii: Taavi-Peeter Liiv esitles uut albumit "Skorpion"

Taavi-Peeter Liivi värske albumi "Skorpion" esitluskontsert toimus neljapäeval, 16. juunil F-hoone Mustas saalis, kus erikülalisena astus üles ka Seltskond Pargis. Esitati nii vanu kui ka uusi lugusid.

Liiv teeb aktiivselt koostööd teiste muusikutega, kellest mõnda võib ka plaadil kuulda. Muusiku sõnul annab Kitty Florentine'i lummav hääl loole uue sügavuse ning albumi kõige tempokamas loos "Tunnete kaubamaja" kõlab mahe Hyrr Innokent Vainola vokaal, kes on ka laulu kaasautor. Samuti saab kuulda albumi nimiloos "Skorpion" Arto Moisala saksofonisoolot. 

Liiv kirjeldab oma muusikat kui sensuaalset popi, mis ajab kihama ka kõige nõudlikuma melomaani, sest leiab mõjutusi nii pop-, indie- kui ka elektroonilisest muusikast ning seob selle üheks helisevaks tervikuks. Teda saatsid kontserdil Madis Aesma, Joonas Ärmpalu ja Kristjan Tenso.

Oma panuse andsid albumile veel ka Madis Aesma, Joonas Ärmpalu, Ülo Krigul ja Peedu Kass. Albumi produtseeris Taavi-Peeter ning miksi ja masteri tegi Peeter Salmela.

Õhtu erikülalisena astus üles Seltskond Pargis, kelle käekirja kuulub minimalistlik ja eksperimentaalne hip-hop'i biit, muretu-voolav pop ning kohati vintage kõlaga psühhedeelne funk soul. Lavakoosseisu kuulusid: Luurel Varas, Hyrr Innokent Vainola, Rihard Niinberg, Joonas Ärmpalu, Kristjan Tenso ja Taavi-Peeter Liiv.

Toimetaja: Maiken Tiits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: