Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Mis toimub? Chungin: elu on jõgi ja ise oled enda kanuu

Chungin
Chungin Autor/allikas: Alan Proosa

St. Cheatersburg läheb tuurile Poola ja Saksamaale. Nende solist Chungin annab aimu, kuidas ettevalmistused käivad.

"Mis toimub? Kus toimub? Kellega toimub? Ma ei tea, mis kellega kus toimub. Ma ei saa ka täpselt aru, mis minuga toimub, sest muutujaid on nii palju. Sa pole kunagi see, mis sa just hetk tagasi olid. Nagu minu suur õpetaja Mart Niineste kunagi ütles: elu on jõgi! Ma arvan, et tähtis on usaldada voolu ja õiged kanuukaaslased sebida. Ah, ise oled endale kanuu ja sõbrad leiad ka oma peast. Tegelt. A long time ago, we used to be friends, But I haven't thought of you lately at all, If ever again, a greeting I send to you, Short and sweet to the soul is all I intend.

Aga ok, proovime ennast ületada ja uurime lähiümbrust. Mis toimub? Aknalaual ootab oma järge lõpuni närimata õun, akna taga katsub end tuvi, tuba on laepeast seinaservani mingeid riidekaltse ja vidinaid täis. Riiulid on tühjad, kapid käivad ka. Põhjusega. Vaja riideid valida. Lähme ülehomme bändiga tuurile, seega oleks vaja mingis koguses riideid kanda. Igal livel tuleb erinevaid riideid kanda. Siis saab ise ka aru, et uus live vms. Sonxi peaks kindlasti korda tegema. Johnny Marr ütles kunagi, et kui sa juba lavale ronid, siis võiks nagu mingi sonx ka olla. Mingit suva tuusti võib omaette teki all ka kanda.

Ja puhkama peaks ka natuke. Tripp kestab kümme päeva. Vorm peab hea olema. Nägin pühapäeva hommikul Protestis Kallervo Karu, küsisin, et kuidas ta jaksab? Ta ütles, ole kaval, puhka ette. Siis on pärast lihtsam. Seda ma kavatsengi nüüd teha. Siiski ma loodan, et ma väga palju ei joo seal tuuril, sest siis nagu ei viitsi enam m***igi lõpuks teha ja kõik näod muutuvad ühte nägu ja üldse kogu olustik omandab 50 pruuni varjundit. Samas, kui muud üle ei jää, siis pole midagi teha. Kõik on enda teha. Aga vahel on endast ka nii kopp ees, et tahaks kõike muud, kui seda, mis on enda teha. Ah, pohui, peaasi, et seks püsiks sees ja pungad hoiaks püsti.

Hetkel on pung täitsa püsti. Täna tegime proovi. See oli selles mõttes success, et olen alati tahtnud lihtsa rockbändi gear'iga Chicago house'i teha, või noh protohouse'i siis vms. Täna tundus, et meil hakkas üks lugu selles suunas juba jumet andma. Tuuri käigus toksutame biiti veel pandavamaks. Ühe sõnaga hakkab looma.

Tuuritamine pole muidugi mingi naljaasi. Aga mis sa noor ja kõlvatu hing veel ihkad tahta. Õnneks jääb vahepeal aega Berliinis niisama ringi huiata, Peeter Pasaga hängida ja tuvi panna. Pasapets on positiivne karakter, ei joo ja teab, mis asi on azimuut. Ma rõõmustan kindluse mõttes juba Petsiga kohtumise üle ette. Nojah, siis on seal veel see tänav, mis on pikem kui su see samunegi... komandeering. Oi, p***i, peaasi, et selle Poola kuidagi üle elame ja Volvo vastu peab. Lips lasi just uued puksid panna. Ehk peab vastu vana libu!

Ma loodan, et selleks ajaks kui me Lipsi, Urbi ja Eerikuga selt issanda ristiretkelt tagasi saabume, on suvi nagu naine avanud Eestimaale oma süle ja eesti rahval on ka juba parem olla, loodus ja anaalseks on legaliseeritud ja keegi ei viitsi enam vinguda, miks suusk ei libise."

 

Toimetaja: Valner Valme

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: