Topsis hakkab igakuiselt toimuma magnetisööride öö

Magnetisöörid
Magnetisöörid

Korra kuus hakkab Topsis aset leidma luule ja muusika sündmus, mille eesmärgiks on noorte muusikute-luuletajate-kunstnike sidumine, et nad saaksid koos midagi uut luua. Esimene üritus toimub 13. detsembril kell 20.00.

Veronika Vallimäe, Marko Martinson ja Jürgen Rooste kohtusid ühel õhtul Kalamaja baaris Tops ja leppisid kokku, et korra kuus peaks seal aset leidma "Magnetisööride öö", kus astuvad üles kunstnikud-luuletajad-maailmaparandajad.

"Õhus on tulerõngad, suitsupilved ja sõnapeeglid, sünteesia-poeesia, pettus ja tõde, igavene armastus: aga kõike ainult maitsmise jagu," ütles Jürgen Rooste ja tõi välja, et esimesel korral kompavad nad noort jääd ja annavad sõnale ja helile ruumi. "Edaspidiseks on taskus paar kavalamat trikki ja mõttemängu."

13. detsembtri õhtul astuvad üles Kalev Vapper, Adam Cullen, Lill Volmer, Erki-Andres Nuut, Linda-Mari Väli, Kaarel Künnap, Henri Künnap, Kaarel Kressa, Marko Martinson, Jürgen Rooste, Ivar Sild, Lilli-Krõõt Repnau.

Lisaks on avatud "vabade magnetisööride mikrofon" kuhu võib sõnu või üminaid valada! Registreerima end ei pea, tuleb lihtsalt kohapealt teada anda.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: