Jürgen Gansten tööst Kuressaare linnateatris: Saaremaal on täiesti teine elu

Kultuurisaade "OP+" tegi sel nädalal visidii Saaremaale, et tutvuda Kuressaare linnateatri uuslavastuse "Tasa, vaikselt sõudvad pilved..." näitlejatega. Samuti uurisid nad, kuidas on kulgenud Markus Habakuke ja Jürgen Ganseni kolm aastat Kuressaare linnateatri palgaliste näitlejatena.

Näitleja Markus Habakukk kinnitas saates "OP+", et ta on olnud juba kolm aastat Kuressaare linnateatri palgal. "Tulime neljakesi, nüüd on meid järgi kaks," ütles ta ja lisas, et mitte miski ei ennustanud talle ette, et temast võiks saada näitleja Kuressaares. "Saaremaa on olnud mu perekonna jaoks alati midagi olulist, mu vanemad on olnud siin väga palju nooruses ja käinud siin nooruses."

Samuti ei osanud näitleja Jürgen Gansen seda oodata, et ta satub Kuressaarde. "Meil on selline huvitav süsteem, et ma elan siin Saaremaal siis, kui mul on proovid või suurem etenduseperiood, näiteks suvel, aga elan ka Tallinnas, kui ei ole aktiivset tööperiood," selgitas ta ja tõdes, et Saaremaal on täiesti teine elu.

Gansen tõi ka välja, et kuna tal pole Saaremaal palju tuttavaid, siis ta suhtleb põhiliselt just teatriinimestega. "Sa oled nendega koos ja see on kuidagi ühendav ja lähendav," ütles ta ja lisas, et ta teab kõiki nime- ja nägupidi ja on kursis ka nende perekondadega. "See on nii tore, et sa oled nii ühenduses, kõik on väga omad inimesed."

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: "OP+"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: