Uus Teater sõidab Renate Keerdi lavastusega "Lood" Ungarisse Tartut esindama

Tartu Uus Teater
Tartu Uus Teater "Lood", vasakult Andreas Aadel, Ekke Hekles, Elise Metsanurk, Martin Kork ja Jan Ehrenberg Autor/allikas: Gabriela Urm

Tartu Uus Teater sõidab sel nädalal Renate Keerdi lavastusega "Lood" Ungarisse, kus esindab Euroopa kultuuripealinna Veszprém-Balatoni 2023 programmis Tartut.

"Loodi" mängitakse kultuuripealinna Interurban programmis, kus 25 Euroopa linna saavad võimaluse kahe nädala jooksul tutvustada enda kõige põnevamaid ning omanäolisemaid kultuurisündmusi ja loojaid. Tartut, mis järgmisel aastal ise Euroopa kultuuripealinna tiitlit kannab, esindavad lisaks Tartu Uuele Teatrile veel Silver Sepp ja Kristiina Ehin, Mari Kalkun, Curly Strings ja film "Pingeväljade aednik".

2021. aastal Tartu Uues Teatris esietendunud Renate Keerdi "Lood" on lavastus, mis ärgitab oma sisemist looma valla päästma ja ta metsikusse toanurka gastrollile saatma. "Loodis" mängivad Tartu Uue Teatri näitlejad Elise Metsanurk, Ekke Hekles, Andreas Aadel, Martin Kork ja külalisena Jan Ehrenberg Tallinna Linnateatrist. Möödunud aastal jõudis "Lood" oma ringreisil ka Riiga.

Toimetaja: Karmen Rebane

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: