Galerii: Vene teater tähistas 70. sünnipäeva

Vene teater tähistas 15. detsembril toimunud juubelikontserdiga teatri 70. sünnipäeva. Samal päeval anti välja ka juubeliraamat, Elle Agranovskaja "Maja V väljaku ääres".

"Maja V väljaku ääres" on teatrilooline ülevaade sündmustest, mis Vene teatri seinte vahel aset leidnud.  Emotsioonid, rõõmud, elevust tekitavad meenutused, vahel ka solvumised jutustavad koos koos võetuna 70 aastase teatri loo.

Avamisi oli 15. detsembril veel mitmeid - teatri fuajees avati uus fotogalerii teatri näitlejatest, mis valmis tänu fotograaf Andrei Birjukovile. Kaminasaalis avati Daniil Zandbergi fotonäitus. Tema portreefotode näitus näitab loomeinimesi, kes erinevatel aegadel on olnud seotud Vene teatriga.

Näitlejad ja lavastajad Tatjana Kosmõnina ning Artjom Garejev tõid juubelikontserdil vaatajate ette teatriloolise rännaku läbi seitsme aastakümne.  Lavale astusid näitlejad Vene teatrist, teistest Eesti teatritest ning Venemaalt.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: