Rakvere teatri publikule meeldis kõige rohkem lavastus "Kuni ta suri"

"Kuni ta suri", Igor (Eduard Salmistu) ja Tatjana (Ülle Lichtfeldt) Autor/allikas: Alan Proosa

Reede õhtul anti pärast "Onu Vanja" esietendust üle Rakvere teatri eelmise, 79. hooaja publiku lemmiku auhinnad. Kõik kolm preemiat olid seotud lavastusega "Kuni ta suri".

Lemmiklavastuse preemia kuulus Rakvere teatri eelmise hooaja üheksa uuslavastuse seas Peeter Raudsepa lavastatud vene komöödiale "Kuni ta suri", mille järgmisest kaheksast etendusest on välja müüdud seitse.

Naisnäitlejate seas oli publiku lemmik juba seitsmendat korda ja teist aastat järjest Ülle Lichtfeldt, kes mängis lavastuses "Kuni ta suri" ema eest hoolitsevat ja samal ajal meest igatsevat 60aastast Tatjanat.

Tatjanale lootuskiirt pakkuvat Igorit mängiv Eduard Salmistu sai Rakvere publiku lemmikmeesnäitlejaks, kusjuures Salmistu oli ka näidendi "Kuni ta suri" tõlkija. Lisaks mängis Salmistu eelmisel hooajal Rakvere teatris Alberto Veranit lavastuses "Kaks tosinat tulipunast roosi" ja nimiosa lavastuses "Miks Jeppe joob?". Publiku lemmikut valitakse Rakvere teatris 2004. aastast. Salmistu sai selle preemia esimest korda, kuid kolleegipreemia on ta saanud kaks korda.

Kokku vastas publikuküsitlusele 969 inimest.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: