Nukumaja

Ariadne: see on artisti juures üks kurvemaid asju, kui ta oma lugudega ei samastu

13.11.22 NUKUMAJA ... ERR kultuuriportaali intervjuusarja "Nukumaja" kuuendas osas oli külas Ariadne, kes märkis, et kuigi sotsiaalmeedia tuli tema ellu aktiivsemalt pärast Eesti Laulu, viidatakse talle veidral kombel ikkagi kui suunamudijale, kes teeb muusikat. Ise lugude kirjutamises end esialgu lootusetuks pidanud, märkis ta, et see on artisti juures üks kurvemaid asju, kui ta oma lugudega ei samastu ja tahtis samast olukorrast igatahes hoiduda.

Manna: räppari-tiitel on mul praegu nagu näts jalatalla küljes

07.11.22 NUKUMAJA ... ERR kultuuriportaali intervjuusarja "Nukumaja" viiendas saates oli külas Manna. Kuigi tuntud räpparina, leiab ta, et see tiitel on praegu kui näts jalatalla küljes ja on alles praegu leidmas muusikalist suunda, mis talle mugav. Enese määramise asemel popi-alternatiivi skaalal tahab ta panustada täiesti oma skeene loomisesse, kus võimalik areneda ja oma koht leida ka artistidel pärast teda.

An-Marlen: enda tunnetest kirjutades vastutad selle eest 100 protsenti ise

30.10.22 NUKUMAJA ... ERR-i kultuuriportaali intervjuusarja "Nukumaja" neljandas osas oli külas Ingel Marlen Mikk ehk An-Marlen, kes ei soovinud muusika keskel üles kasvanuna sellega esiti üldse tegeleda. Tänu produktsiooniõppele oma saundi leidnud An-Marlen tõdes, et kuigi tahab kirjutada lugusid ka muust kui armastusest, on see keeruline, sest teemadel, nagu kliima ja poliitika saavad teised sõna võtta, enda tunnetest kirjutades vastutab ta aga 100 protsenti ise.

Kitty Florentine: mugavus on ka mugavus tunda end ebamugavalt

23.10.22 NUKUMAJA ... ERRi kultuuriportaali intervjuusarja "Nukumaja" kolmandas osas oli külas Kitty Florentine, kel ilmus hiljuti debüütalbum "Maladaptive Daydream". Kitty tõdes, et kuigi sai end albumit tehes mugavalt väljendada, tähendab mugavus tema jaoks ka mugavust tunda end ebamugavalt – ja seda tundis ta kogu aja, sest otsa tuli vaadata kõigele alates oma hirmudest ja piiridest kuni eelarvamuste ning nõudmisteni välja.

Rahel: kui tunnen, et hakkan end liiga tõsiselt võtma, panen endale kujundlikult slap'i näkku

16.10.22 NUKUMAJA ... ERR kultuuriportaali intervjuude sarjas "Nukumaja", mille avas eelmisel nädalal Ivi, oli teises saates külas muusik Rahel Ollisaar ehk Rahel, kes tunnistas, et kuigi ise muusika kirjutamine tekitas temas kartust, teadis ta, et tahab selleni kord jõuda. Muusikas püüab ta leida head tasakaalu tõsise ja nalja vahel – kui ta tunneb, et hakkab end liiga tõsiselt võtma, paneb ta "endale kujundlikult slap'i näkku".

Ivi: muusika ei ole minu jaoks hobi, võtan seda väga tõsiselt

09.10.22 NUKUMAJA ... ERR kultuuriportaal alustab uue intervjuude sarjaga "Nukumaja", mis keskendub Eesti uue laine naismuusikutele, kes hoogu võtmas just nüüd ja praegu. Esimeses saates oli külas Viktoria Savitševa ehk Ivi, kes tunnistas, et võtab muusika tegemist väga tõsiselt. Kuulsaks saamine pole samas tema jaoks eraldi eesmärk, kuigi suuremast meeskonnast ja oma muusikaga rohkemate inimesteni jõudmisest unistab ta siiski.

klassikaraadio

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: