Kultuuriportaali koroonaleevendus | Raivo Trassi noortefilm "Keskpäev"

Jätkame noorematele vaatajatele mõeldud koroonaleevendustega. See aga ei tähenda, et Raivo Trassi "Keskpäeva" ei võiks täiskasvanud vaadata – usun, et film tekitab suures hulgas vaatajates meeldiva suvenostalgilise meeleolu.

Eno Raua jutustuste "Päris kriminaalne lugu" ja "Telepaatiline lugu" ainetel valminud film viib vaataja ühte suvisesse Eesti linnakesse, kus poisid ja tüdrukud kohtuvad põnevate seikluste, unistuste ja armumistega. Lausa kriminalistikat ja telepaatiat siin küll ei ole, aga ühe väikese poisi kadumise ja leidmisega on tegemist küll. Lisaks seiklustele leiavad peategelased veel midagi – nii elus kui ka iseendas.

Osades Tormi Kevvai (Jürnas), Sven Suurraid (Kaur), Ülari Kirsipuu (Meelik), Maria Avdjuško (Kärt), Mihkel Raud (Riho), Talis Trass (Peeter) jt. Stsenarist ja režissöör-lavastaja Raivo Trass, režissöör Toomas Lepp, operaatorid Maido Madisson ja Dorian Supin, muusikaline kujundaja Viive Ernesaks, helirežissöör Peeter Roos.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: