Galerii: NO99 valmistub viimaseks vaatuseks

Neljapäeva õhtul annab viimase etenduse teater NO99, kes nädal tagasi teatas tegevuse lõpetamisest. Neljapäeva lõuna paiku askeldasid teatrihoone ukse kohal valguskirja kallal lavastaja Tiit Ojasoo pilgu all juba töömehed, aga silt NO99 veel ei langenud. Eks õhtul paistab, mis üllatama harjunud teatril veel varuks on.

Teater lõpetab tegevuse etendusega "Kihnu Jõnn".

31. oktoobril saatis NO99 avalikkusele pöördumise, milles teatas oma uste sulgemisest. Muu hulgas seisis teates: "Kunagi seatud ideaalide vääriliselt me edasi töötada ei suuda. Teater NO99 on alati olnud idealistlik pürgimus, ja kui ideaalideni enam ei küüni, siis ei ole ka Teater NO99t. Teatrit ei lõpeta mõni meediat pingestav draama. Ei. Teater lõpetab, sest sammhaaval, vähehaaval, järk-järgult on toimunud miski, millele nime anda pole võimalik. See otsus teeb meile haiget. Vaikus, mis saabub Teater NO99 koridoridesse, on vaikus nagu iga teinegi, kuid meie jaoks on see valus vaikus. Aga see vaikus on ka aus. See vaikus on õiglane. Sest samamoodi edasi minna me ei saa − ja teistmoodi edasi minna me ei taha."

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: