Kultuuriportaali koroonaleevendus | Jaak Kilmi tudengifilm "Ta-ram ta-ram"

Eesti filmitraditsioonis ei kohta just tihti film-noir'i ("Tallinn pimeduses" on õnneks veatu näide!), mistõttu on Jaak Kilmi tudengifilm "Ta-ram ta-ram" küllalt unikaalne. Film osales ka mitmel filmifestivalil, näiteks Rotterdami filmifestivalil, Kill Your Darlings festivalil Taanis ja Exposure lühifilmifestivalil Austraalias.

Öö, trammidepoo. Suletud trammivagun, kust ärgates leiab end trammi magama jäänud noor ärimees. Ometi ei ole ta üksi...Lukustatud depoosaalis näeb ta trammiakendele joonistatud inimnägusid. Tundmatut sodijat varitsevad depootöölised satuvad noor ärimehe jälile. Algab arusaamatuste rida, mille lahendus on jäetud salaja depoos elutseva kummalise veidriku otsustada.

Režissöör-stsenarist Jaak Kilmi, operaator Raivo Lugima, kunstnik Mart Sõmermaa, helilooja Rivo Laasi, helirežissöör Mati Jaska, monteerija Kadri Kanter. Osades Tarvo Sõmer, Tarmo Männard, Lembit Anton, Jaanus Orgulas, Heino Torga, Kaido Veermäe ja Kaido Kivitoa.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: