Kultuuriportaali koroonaleevendus | Leo Karpini muusikaline komöödia "Teisikud"

Muusik Jaak Joala ainsaks mängufilmirolliks jäi 1982. aastal ilmunud "Teisikud", kus ta kehastab kaht peategelast: laulja Toomas Aringut ja rallisõitja Mati Uibot. Kuigi paljuski mõjub film kui koopia "Vallatutest kurvidest", siis on "Teisikud" kõigele vaatamata ikkagi huvitav ja hoogne osa meie filmiloost.

Muusikaline komöödia poplauljast Toomas Aringust ja rallisõitjast Mati Uibost, keda ajakirjanik Tiina Salum peab välise sarnasuse tõttu üheks ja samaks inimeseks. Algab eksituste-segiajamiste virvarr. Eesseisev teekond viib tegelased ootamatutesse olukordadesse, tärkab armastus. Tiina armub oma kangelasesse. Aga kellesse?

Režissöör Leo Karpin, stsenarist Boriss Purgalin, operaatorid Aleksander Razumov ja Egon Tamra, kunstnikud Vladislav Skipor ja Hillar Parkja, heliloojad Gunars Rozenbergs ja Sergei Pedersen, helirežissöör Raimond Schönberg, monteerija Salme Jevdokimova. Osades Jaak Joala, Merle Talvik, Robert Gutman, Jüri Krjukov jt.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: